Noclegi Mikołajki w dobrym stylu

Proponujemy swoim wyjątkowym Gościom noclegi nad jeziorem w pokojach typu Premium, Garden Room, Studio. Każdy z 46 jest przestronny i słoneczny, ponieważ wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, by nasze noclegi dały możliwość pełnego relaksu w nowoczesnych i komfortowych wnętrzach. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla naszych Gości zdrowy sen i dlatego od samego początku stawialiśmy na pokoje wysokiej jakości. Mikołajki to bowiem nie tylko odpoczynek latem, jako obiekt całoroczny gwarantujemy udany urlop i przytulne noclegi o każdej porze roku. A jest co robić - nawet zimą. Pobliski stok narciarski, kuligi a nawet wyścigi bojerowe - to tylko część atrakcji, które gwarantują nam najbliższe okolice.

Wiemy jak powietrze na Mazurach pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, dlatego większość pokoi dysponuje dostępem do tarasu lub balkonu. Dzięki temu każdy z naszych Gości może rozkoszować się wyjątkowym klimatem miejsca od samego rana - na przykład przy filiżance świeżej herbaty lub kawy. Mazury bowiem to nie tylko noclegi, to ucieczka od codzienności, miejsce gdzie możesz się wyciszyć i w pełni zrelaksować - to właśnie oferują Mikołajki a w nich nasz hotel. Portal Meteor wyróżnił nasz obiekt przyznając nam certyfikat "Gwarancja Satysfakcji".

Unikalny klimat, piękna przyroda i świeże powietrze – nasze idealne Mikołajki. Noclegi u nas to czysta przyjemność. Przekonajcie się sami.

 

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen