1 person
  • 1 person
  • 2 persons
  • 3 persons
  • 4 persons
Special offers Check dates Location
2022-05-31

Jak przygotować się do wizyty w SPA?

Rezerwacja wizyty

Informacje na temat wykonywanych zabiegów oraz rezerwacji termonów możesz uzyskać kontaktując się z naszą recepcją. Chętnie pomożemy w zdobyciu informacji na temat oferowanych zabiegów oraz pomożemy w ich doborze dopasowując je jednocześnie do Państwa potrzeb. Jesteśmy pewni, że Twój wypoczynek będzie udany.

Na czas wizyty

Zmierzając do SPA na zaplanowaną wizytę, wystarczy, że pojawią się Państwo u nas na minimum 5 minut przed zabiegiem. Niestety opóźnienie Państwa przybycia na planowany zabieg będzie wiązało się ze skróceniem jego wykonania bez możliwości obniżenia ceny.
Przygotowując się do zabiegu prosimy Państwa o przybycie bez makijażu – oczywiście w miarę możliwości. W przypadku zaplanowanego masażu ciała, polecamy by na czas około godziny przed planowanym zabiegiem nie spożywać posiłków.

Biżuteria w SPA

Na czas wykonywania jakiegokolwiek zabiegu prosimy o zdjęcie biżuterii przed zabiegiem. Polecamy zostawienie wszelkich przedmiotów wartościowych, w tym biżuterii w bezpiecznym miejscu już przed wybraniem się przez Państwa w miejsce docelowe. 
Zastrzegamy sobie, że SPA w Hotelu Monica*** nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe lub elementy biżuterii pozostawione w gabinecie.

Rezygnacja z zabiegu

Z pełnym zrozumieniem odwołamy zabieg na 24 godziny przed planowaną godziną. Każdej osobie mogą zmienić się plany na dany dzień. Jeżeli zdarzy się, że czas odwołania w czasie krótszym od 24 godzin zostanie naliczona opłata w wysokości 100% od wartości planowanego zabiegu. Również w sytuacji nieodwołania zabiegu zostanie naliczona pełna kwota na Państwa rachunku.

Czego nie należy robić w Strefie SPA?

Korzystanie ze Strefy SPA Hotelu Santa Monica na Mazurach wiążę się z jednoczesnym zaakceptowaniem Etykiety SPA. W związku z czym SPA zastrzega sobie możliwość skrócenia lub nawet odmówienia zabiegów przy równoczesnym obciążeniu rachunku gości korzystających z udogodnień w przypadku, gdy gość nie przestrzega zasad kultury podczas wykonywania zabiegu lub znajduje się pod wpływem alkoholu.

Strefa SPA na Mazurach

W SPA Hotelu Santa Monica mogą Państwo zrelaksować się na wiele sposobów. W ofercie wykonywanych zabiegów odnajdą Państwo zarówno masaże, jak i zabiegi dotyczące twarzy, ciała. Proponujemy również zabiegi dedykowane specjalnie dla Pań w ciąży, młodych Mam. Posiadamy również ofertę przeznaczoną specjalnie dla Panów.

Strefa Relaksu

W Strefie Relaksu nasi Gości mogą skorzystać z możliwości jakie daje sauna sucha i jacuzzi.
Specjalnie dla Rodziców umożliwiamy zarezerwowanie Strefy Relaksu na wyłączność. Specjalnie przeznaczamy czas, w którym możecie odpocząć. W godzinach 20:00-23:00 możecie odpocząć i dobrze się bawić w maksymalnie 4 osoby przy butelce schłodzonego wina musującego.
Nie musicie martwić się w tym czasie o swoje pociechy. Specjalnie dla Państwa umożliwiamy wynajęcie opiekunki w godzinach nocnych. Zaopiekujemy się Waszymi pociechami i zadbamy o ich dobry wypoczynek. Również zatrudnienie opiekunki na kilka godzin wieczorem i w nocy mogą Państwo wykorzystać na spędzanie czasu poza hotelem tylko we dwoje.

Jak się z nami skontaktować i zaplanować relaks w Strefie SPA i Strefie Relaksu?

Mogą Państwo zarezerwować zabiegi lub Strefę Relaksu na trzy sposoby.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 87 420 70 57,
Dzwoniąc z telefony w pokoju hotelowym wystarczy wybrać numer 100 lub
Skontaktować się z nami mailowo pod adres: recepcja@hotelsantamonica.pl.
Zapraszamy do korzystania ze strefy pełnego relaksu w hotelu Santa Monica.

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close