1 osoba
 • 1 osoba
 • 2 osoby
 • 3 osoby
 • 4 osoby
Oferty specjalne Sprawdź termin Lokalizacja

Sale konferencyjne na Mazurach

Jakie miejsce w magiczny sposób łączy odpoczynek i konferencje? Mazury! Zapraszamy do organizacji szkoleń, pokazów a także innych spotkań (niekoniecznie biznesowych) w salach konferencyjno - bankietowych w Hotelu Santa Monica***. Dysponujemy sześcioma salami pozwalającymi na aranżację w różnych układach. Zapewniamy kompleksową obsługę, dostarczając możliwość przygotowania materiałów dydaktycznych dla uczestników, oprawy plastycznej, dekoracji kwiatowych, serwis, profesjonalnych tłumaczy oraz obsługę gastronomiczną z możliwością indywidualnego komponowania menu. Dzięki nam przekonasz się, że na konferencje na Mazurach istnieje tylko jedna destynacja - Santa Monica***

Wyposażene naszych sal:

 • nagłośnienie i sprzęt audiowizualny
 • dostęp do światła dziennego
 • bezprzewodowy Internet
 • klimatyzacja
 • ekran + rzutnik + flipcharty

Zapewniamy:

 • serwis gastronomiczny: przerwy kawowe, lunche, uroczyste kolacje
 • możliwość przygotowania materiałów konferencyjnych

Sala konferencyjna w naszym hotelu to idealne miejsce dla spotkań biznesowych, szkoleń, a także imprez integracyjnych. Zjazdy, sympozja czy szkolenia często trwają kilka dni. Zapewniamy noclegi dla uczestników w komfortowych i przestronnych pokojach. Znakomita lokalizacja w samym centrum Mikołajek sprawia, że w czasie wolnym od prelekcji i zajęć uczestnicy będą mogli korzystać z wielu atrakcji. Bardzo blisko naszego hotelu znajduje się wioska żeglarska nad Jeziorem Mikołajskim. Nowoczesne zaplecze audiowizualne w salach sprawia, że będą Państwo mogli zaprezentować swoje materiały dydaktyczne w jak najbardziej przystępnej i wygodnej postaci.

Organizując spotkania biznesowe i integracyjne dbamy o każdy szczegół, dlatego zapewniamy poczęstunek podczas przerw kawowych i menu na przerwy obiadowe. Wysoka jakość obsługi i doskonała lokalizacja w Krainie Wielkich Jezior sprawiają, że nasz hotel wybierają firmy i organizacje z całego kraju.

Szukasz miejsce na szkolenia na Mazurach? Zorganizuj ją w Santa Monica***

 

    Układ teatralny   Układ podkowa Szerokość / długość Wysokość
Sala Mazurska 70 40 13,5 /6,3 2,90 110
Sala Słoneczna 60 30 7,67 / 11,6 3,65 89
Sala Biznes 20 10 4 / 4,4 2,60 17,5

 

Szukasz sali treningowej? Z odpowiednią podłogą i lustrami? Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia specjalnej oferty!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencyjną: Oferta konferencyjna. W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt z działem sprzedaży:

 

Monika Tomkowska                      Magdalena Nieścierowicz

biuro@hotelsantamonica.pl        grupy@hotelsantamonica.pl

Tel.: +48 512 387 603                      Tel.: +48 534 997 462

 

certyfikat okiem mamy.pl hotel przyjazny rodzinie gufik
Newsletter