1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
Oferty specjalne Sprawdź termin Lokalizacja

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Restauracji Tysiąc Smaków, która zabierze Państwa w podróż po smakach Szlakiem Tysiąca Jezior. Nasza restauracja została doceniona przez Gości, dzięki czemu jesteśmy w czołówce najlepszych restauracji w Mikołajkach według portalu TripAdvisor.

Dania, które dla Państwa serwujemy zaczynamy przygotowywać z dużym wyprzedzeniem. Kwiaty i zioła na syropy i sosy, które są częścia receptur zaczynamy zbierać wiosną. Wspaniale pokazuje to reportaż telewizji TVN, która zainspirowała się ideologią naszej kuchni i wybrała naszą restaurację do nakręcenia materiału do swojego programu. Film można obejrzeć klikając TUTAJ.  W kuchni bazujemy na możliwie regionalnych produktach takich jak ryby, sery, mięsa, warzywa i owoce. Serwujemy dania regionalne w nowoczesnej odsłonie np tradycyjny chłodnik podawany z szyjkami rakowymi lub tiramisu jagodowe. Nasze potrawy zdobimy kwiatami z naszego ogródka, które hodujemy od kwietnia siejąc nasiona w kuwetach.

Staramy się zaskarbić sobie zaufanie naszych Gości wysoką jakością serwowanych potraw i niebanalnym połączeniem zaskakujących smaków w przystępnych cenach. Na próżno szukac u nas wielostronicowego menu ponieważ nie jesteśmy zwolennikiem restauracji z wypełnionymi po brzegi zamrażarkami. Po sezonie znajdziecie u nas kilka pozycji ale za to przygotowane na świeżo. Jeśli planujecie nas odwiedzić zapraszamy do zrobienia rezerwacji. (874207057)

Zapraszamy Was serdecznie do naszej restauracji Tysiąca Smaków!

Menu

Pobierz naszą aktualną ofertę

Ponadto na specjalne życzenie naszych Gości organizujemy:

Rezerwacja stolika: 87 420 70 57

Zasmakuj w Mazurach, zasmakuj w naszej kuchni!

certyfikat okiem mamy.pl hotel przyjazny rodzinie gufik
Newsletter